| Cillix a întrebat:

Stie cineva comanda de start pentru acest server file? http://www.oldcs.ro/......s-t67.html
(nu merge./start)

Răspuns Câştigător
| qAndrewW a răspuns:

Salut! Ai nevoie de Putty, bagi ip serverului, enter, apoi root si parola de la datele serverului, iar enter, scrii cd /usr/home/game apesi enter si scrii sh start.sh apoi astepti pana cand vei primii un raspuns de genul Server Online sau ceva asemanator.

| Cillix explică (pentru qAndrewW):

Mersi, ai vreun client de metin in care pot inlocui ip din root pentru a merge cu serverfile meu?

| Julianno_Awwr_1994 a răspuns (pentru Cillix):

Da-mi add: antonio_banderas_julyano@yahoo.com si te ajut eu

3 răspunsuri:
| Julianno_Awwr_1994 a răspuns:

Iti spun eu care este cumanda, nu stiu cine ti-a spus sa pui comanda./start. comanda care merge este : sh start.sh
adauga-ma la mess daca vrei sa te ajut : antonio_banderas_julyano@yahoo.com