| KbR a întrebat:

Stie cineva cum activez timeline-ul din nou pe facebook dupa ce l-am scos cu timeline remove? Va rog un pic de ajutor :-s

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Sterge extensia din browser!

DEZACTIVARE TIMELIME REMOVE DIN Mozilla Firefox - In Mozilla ->Unelte->Suplimente->Extensii->in dreptul la Timeline Remove da click pe ->Elimina ->da un restart la browser.

DEZACTIVARE TIMELIME REMOVE DIN CHROME -> Acceseaza pagina principala din Google Chrome ->click pe ''cheita'' (dreapta sus) -> Instrumente ->Extensii -> la Timeline remove ->debifeaza casuta si click pe ->Eliminati -> Dezinstalati. Acum apasa Ctrl+Shift+Delete (toate 3 in acelasi timp)->bifeaza toate casutele din fereastra si apoi sterge toate datele de navigare. Da un restart la browser si apoi intra pe facebook.

Bafta!