| Corsay a întrebat:

Stie cineva cum pot anula/sterge frizura din metin2? Am incercat si in map2 la npc, dar nu merge, nu este acea optiune. Sunt GM, daca exista vreo comanda pentru asta, o pot folosi! Vreau sa specific ca nu avem acea optiune "COSTUME" in inventar ca in metin2ro.

4 răspunsuri:
| ΣηJΦY a răspuns:

Pe server esti gm? Spune-mi si mie plizz.

| Corsay explică (pentru ΣηJΦY):

Sunt pe Metin2elite.com, dar as vrea un raspuns la intrebarea mea. Daca ma poate ajuta cineva.

| ΣηJΦY a răspuns:

Pai ia-ti o frizura de la invatatori si te duci la npc si poate tio da jos sau scrie pe google comenzi gm.

| Corsay explică (pentru ΣηJΦY):

Pai asta nu era o problema, dar vreau freza originala, de asta am intrebat, si comenzi am cautat, dar nu am gasit nimic in legatura cu asa ceva.