| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cum pot instala metin2mania? Pentruca eu cand dau pe download nu se instampla nimiccrying. Dar de ce? Va rog spuneti-mi. Dau funda neaparat.

Răspuns Câştigător
| 10asd a răspuns:

Foloseste Winrar dar ai girja ca multe servere private Metin au erori si uneori rezultate neplacute.

2 răspunsuri:
| 10asd a răspuns:

Daca fisierul se numeste rar sau ips inseamna ca trebuie sa folosesti un program de dezharhivare dar mai intai spune-mi cum e fisireul rar sau ips?

| anonim_4396 explică (pentru 10asd):

Este rar

| 10asd a răspuns (pentru anonim_4396):

Foloseste Winrar dar ai girja ca multe servere private Metin au erori si uneori rezultate neplacute.