| Anonimus011 a întrebat:

Stie cineva cum pot sa schimb parola de la un cont de league of legends?
Va rog, DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| janshin01 a răspuns:

Salut, intri pe site-ul lor official http://eune.leagueoflegends.com/ dai la login, te loghezi cu userul si parola contului apoi, dupa ce te-ai logat in dreapta sus unde apare numele tau ai o sageata dai click pe ea si dai la Settings apoi o sa iti deschida o fereastra unde iti apare change email adress, change password etc...

1 răspuns:
| Anonimus011 explică:

Tanks man!