| moRE_4547 a întrebat:

Stie cineva cum pot scapa de trainerul de la Mafia II?
La chapter 6 trebuie sa pierd lupta, dar trainerul de viata este activat.
Am incercat sa dau disable de la trainer, am reinstalat jocul din nou, degeaba.
Trainerul asta l-am avut : Mafia II v1.0 + 11 Trainer h4x0r

1 răspuns:
| Just4Joker a răspuns:

Am avut si eu problema asta! Incearca sa apesi Ctrl & alt + delete si intra la procese. Cauta trainerul si inchidel
Daca nu merge, intra in Control panel - add or delete programs - cauta trainerul(daca era executabil de instalat sau ceva de genul) si dai uninstal.
La mine a mers cu ctrl, alt + del