| yooleonard a întrebat:

Am bagat un trainer la MAFIA 2 si am o misiune unde trebuie sa pierd si am viata infinita si nu pot sa pierd cu scot traineru, URGENT! DAU FUNA PLZ!

2 răspunsuri:
| Generation22 a răspuns:

Pai logic ca nu merge sa pierzi cu trainerul... pai daca vrei sa iesi iti apare cand intri in trainer pe acolo iti zice pe ce buton apesi sa iesi am folosit multe trainerer eu sai pe majoritatea era F3. daca nu apesi pe CTRL+ALT+DELETE ( Toate odata ) si il scoti de acolowinking

| yooleonard explică:

Lasa ca l-am rezolvat dar nu un modu asta