| Sosetsicaaa a întrebat:

Stie cineva cum pot vedea cata memorie am ocupata si cata libera in pcbatting eyelashes? Va rrogg raspuns urgentbig grin VOT +FUNDA:*

2 răspunsuri:
| jjocuri a răspuns:

E forte usor dai clik stanga pe Locale tale(C, D...) si tu faci calculul cata mamore ai in totala si cata din memoria ta e libera, mai e si un alt pocedeau da trebuie sa iti bagi niste porgrame si nu prea mi se pare utila aceasta metoda

| ObsedatDeMetin a răspuns:

Depinde de windows. daca ai 7 / vista intri in my computer si iti arata in c sau d sau ce ai tu doar unitatea c. daca ai xp dai click dreapta pe my computer si vezi acolo