| anonim_4396 a întrebat:

Ştie cineva cum se află o parolă la o arhivă WinRar, am descărcat Call of Duty 3 Reloaded şi îmi cere parola ca să-l extrag!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca exista asa ceva. Si daca exista o sa dureze mult sa sparga parola. Mai bine uita-te unde l-ai descarcat, ar trebui sa spuna si parola happy. Bafta!

| xByte a răspuns:

Exista programe speciale care incearca toate combinatiile posibile, desi dureaza extrem de mult pana o sa "spargi" acea parola. Spun asta din proprie experienta, fiindca am folosit mai de mult un program de genul, si mi-a luat undeva la 14 ore sa se sparga parola. Mai bine te uiti pe site-ul de unde ai descarcat, fiindca mai mult ca sigur trebuie sa scrie parola.