| casian_1057 a întrebat:

Stie cineva cum se baga bani cu cheat engine in TDU2 cine ma ajuta? Dau funda big grin

1 răspuns:
| Cipri99 a răspuns:

Pai eu il folosesc cam la orice joc unde sunt bani(rome 2, borderland 1 si 2, overlord 2, watch dogs din astea).
Pai normal ar fi sa dai acolo sub File e un buton cu un monitor(pc) cum vrei sa-i zici dai pe el si cauti pe lista aia jocu(trebuie sa ai si jocu pornit) si bagi la value suma care o ai de exemplu 1000 si dai first scan apoi faci rost de bani sau pierzi(de ex 999 sau 1001 ai prins ideea cred) apoi dai next scan si ce iti da le selectezi si dai pe sageata aia rosie jos apoi cand le pun jos le iei pet toate dai enter si setezi suma.