| ChristyanN a întrebat:

Stie cineva daca jocul wwe SmackDown vs Raw 2007 sau 2006 este pentru PC?

Sau daca nu, este vreun SvR pentru pc?

(Nu wwe ultimate impact...)

Răspuns Câştigător
| RaduHD a răspuns:

Nu este SvR pentru PC. Nici un joc din seria SVR nu este pentru PC.A fost anuntat o varianta de SVR pentru PC in anul 2011 dar proiectul a fost anulat. Oricum daca ai un PC destul de bunicel poti sa joci SVR 2010 pe PC folosind un emulator de PS2. Eu recomand PCSX2.Downloadeaza jocul pentru PS2 de pe net si dupa foloseste PCSX2 ca sa il joci.Bafta.

1 răspuns:
| HeRmeSs a răspuns:

Da, este si pentru PC