| Rusu_Marcel_1965 a întrebat:

Stie cineva daca pe acest pc merg jocurile:gta v, call of duty black of III, Quantom Break, faalout 4, far cry 4, overwatch,doom, raziden evil 7, star wars battel front, watch dogs 2? dau funda pe Sistem Gaming Acer Predator G1-710 cu procesor Intel® Core™ i7-6700 3.40 GHz, Skylake™, 16GB, 3TB + 256GB SSD, DVD-RW, nVidia GeForce GTX 1080 8GB, Wireless AC, Microsoft Windows 10 Home, Black

Răspuns Câştigător
| Gonrax a răspuns:

E la mișto întrebarea?
Dacă nu, frate, ai i7 skylake, cea mai bună placă video de pe piață, o să-ți meargă jocuri ani buni pe pc-ul ăla, dar oricum e și foarte scump

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge orice. Mergi in alta parte sa te lauzi cu pc-ul tau varf de gama.