| Alinuta1234565 a întrebat:

Stie cineva daca siteul:http://www.metin2.ro/landing/ e sigur? Adica eu mi-am facut un cont mai devreme si acum parca mi-e frica sa nu imi fure informatii de pe e-mail ..etc.Cine stie raspundeti pls.Dau funda si vot!

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Daca ai pus parola la cont la fel ca la ca de mail creste sansa sa iti fure lumea informatii. in legatura cu site-ul eu cred ca e sigur, daca nu era sigur avea nume asemanator cu metin2.ro ca sa insele jucatorii nestiutori.

6 răspunsuri:
| TheKillerOfKillers a răspuns:

E sigur, stai linistita. Am facut o gramada conturi. Dar vezi ca inelul il ai la obiecte depozitate.

| Alinuta1234565 explică (pentru TheKillerOfKillers):

Multumesc mult!

| TheKillerOfKillers a răspuns (pentru Alinuta1234565):

Cu placere, dar de ce nu ai dat funda? puppy dog eyes

| Alinuta1234565 explică (pentru TheKillerOfKillers):

As fi dat dar am crezut ca nu mai raspunde nimeni si m-am grabit.Scuzebig grin

| TheKillerOfKillers a răspuns (pentru Alinuta1234565):

Mai pui din nou intrebarea si iti raspund la fel?