| Paul_Andrei_2000_dRi9 a întrebat:

Stie cineva daca skyrim special edition merge 4k pe xbox one s?

4 răspunsuri:
| Tavi478 a răspuns:

Nu cred ca xbox one poate duce un joc 4k plus ca iti trebuie un monitor ultra HD

| Paul_Andrei_2000_dRi9 explică (pentru Tavi478):

Am tv 4k si vreau sa cumpar un xbox one slim care rendeaza 4k, dar sunt curios daca skyrim special edition s-ar vedea 4k pentru ca vreau sa mi-l iau

| eduardooo a răspuns (pentru Paul_Andrei_2000_dRi9):

Nici-o sansa consolele sunt blocate la 30-60 fps in 1080p din cate imi aduc aminte. iti trebuie un PC ultra performant ca sa iti mearga un joc in 4k60. Iti trebuie cel putin o placa video gtx 1080ti, care coasta cat 2-3 console laughing bafta

| eduardooo a răspuns (pentru eduardooo):

Imi cer scuze iti trebui macar un gtx 1060 6 gb ca sa mearga unele jocuri in 4k60 fps care se chinuie destul de tare. iar pentru performanta maxima iti trebuie gtx 1080 ti