| edyedys a întrebat:

Stie cineva daca trebuie sa ai neaparat fifa 14 ultimate team cumparata pentru a putea juca onlie.Sau merge sa joci si daca o descarci de pe net...(daca, da lasati link).

1 răspuns:
| Jula_Alex_2002 a răspuns:

Salut. Pe un joc piratat nu poți accesa online-ul și nici măcar nu avem voie să postăm linkuri, pirateria fiind interzisă pe TPU. Online pot să joci pe platforma lui EA, origin. Eu în locul tău mi-aș lua un Fifa 14 sau un Fifa 15 de pe g2a. Ambele sunt cam 5-8 euro... Vei primi un cd-key pe care îl activezi și vei putea juca online cât vrei happy