| AnDrEy_8110 a întrebat:

Stie cineva de ce cand descarc orice de pe internet imi apare ca nu este valid fisierul, sau imi apare o eroare! Ma poate ajuta cineva? Va rooooooog!
Funda la cel mai folositor raspuns si un vot, iar la celalalte raspunsuri vot!

Răspuns Câştigător
| n0thing_9284 a răspuns:

Poate fii ori de la browser ori din cauza unui virus. Mai intai incearca sa reinstalezi browserul de la internet. Daca nu merge asa scaneaza PC-ul cu un antivirus bun (Avast 5.0, Kaspersky) si daca nu este un fisier cu importanta pentru PC sterge-l. Daca e important sau daca tot se intampla dupa ce il stergi trebuie sa iti reinstalezi windowsul.

1 răspuns:
| AnDrEy_8110 explică:

Pai problema este ca nu pot sa descarc nimic!