| andreea_9338 a întrebat:

cine stie de ce nu pot da raspunsuri la TPU imi apare ceva scris despre e-mail dar la e-mail nu-mi apare mesajul respectiv.cine ma poate ajuta sau poate cui ii s-a intamplat? va rog mult la cel mai bun si folositor raspuns

Răspuns Câştigător
| Afdsa a răspuns:

Buna. Mi s-a intamplat si mie, intra pe e-mail si uite-te la categoria SPAM (in dreapta, ceva mai jos de INBOX) si iti apare acolo mesajul, si il aprobi, si nu iti va mai aparea.Mult succes si sper ca te-am ajutat.
Fundita te rog? :*

5 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Este acel mesaj de confirmare, in email uita-te si la mesajele spam daca ai primit acel mesaj de la TPU.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai cauta sa vezi ca o sa gasesti acel mesaj (mi s-a intamplat si mie).

| яоxs a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat.Trebuie sa intri pe messenger si sa dai la mail.
Sper ca ai inteles.
pa, pa

| Iasmi99 a răspuns:

La spam.

| Ioio a răspuns:

Si eu am patit la fel!
nu era in imbox dar era in SPAM!
cauta!
succes:*