| MiHai3122 a întrebat:

Stie cineva de ce cand transform ceva in gemuri pe steam, se tot fac separate
poza: https://imgur.com/a/npaaSWF

Răspuns Câştigător
| TrustMeIKnow a răspuns:

Nu sunt facute din acelasi lucru, asa era si la mine.dar la tine e putin cam exagerat laughing.
Atunci cand nu sunt de la acelasi joc sau event nu se combina. Asa e la toata lumea...steam stie de asta de mult timp, dar nu avem detalii in legatura cu asta, sa putem combina gem-uri din jocuri/evente diferite.
Trebuie sa spun ca ai destul de multe gem-uri.dar pentru 0.48 EUR un sack, merita? eu am facut +150 Euro din market doar am vandut Trading Cards si Emote-uri, Background-uri si crate pubg, csgo skins + alti $ pe care i-am scos prin OP skins sau tranzactii paypal, pacat ca nu mai merge treaba cu skinuri de cs:go, se faceau bani frumosi.

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

Te-ai gândit că poate așa face la toată lumea?