| Andrei500 a întrebat:

Stie cineva de pe ce buton apas ca sa raspund la tel in gta 3?

4 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Nu ai telefon in GTA 3. Daca mai auzi cate odata un telefon sunt alea publice.La ele ori intri in cercul ala ori daca nu au cerc si suna sunt puse de decor, si suna asa...ca sa sune ceva.
In GTA-uri iti spun ei pe ce sa apesi prima data cand suna, sau te uiti la controls, dar in 3 nu ai telefon.

| Ovydiw a răspuns:

Nu mai stiu exact dar cred ca pe TAB butonul al2-lea in jos dupa ESC, dar vezi ca in joc iti apare acolo pe ce trebuie sa apesi.tongue citeste atent ce scrie si o sa vezi...
Dar la GTA3 nu raspunde automat la telefon? ca parca pe gta vc trebuia sa apesi ca sa raspunzi.
In fine apasa pe TAB.

| Andrei500 explică (pentru Ovydiw):

Nu scrie si nu merge ca am mai apasat eu pe tab si nu a mers

| Lasvegasnevada a răspuns:

Tab