| TeamLana a întrebat:

Stie cineva de unde pot cumpara PaySafeCard din Sighisoara? :-?
Am cautat pe site-ul lor: http://www.paysafecard.com/ro/ro-paysafecard/ si nu mi-a fost de ajutor :) ma ajutati?;;)

6 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Dai click in stanga pe Cumpara>> Centre de vanzare>> Selectezi tara, oras etc si vezi ce puncte de vanzare sunt in Sighisoara. Sunt vreo 10.

| S3bastian a răspuns (pentru eucumine010):

Paysafecard gasesti la terminale zebrapay. intra pe siteul lor sa vezi care e mai aproape de tine.

| TeamLana explică (pentru eucumine010):

Nope. Nu sunt 10. E unul singur, si acolo nu se vinde :/. Pe ZebraPay.ro am vazut ca sunt centre de vanzare in Sighisoara, dar cand m-am dus in locurile respective, vanzatorul/vanzatoarea nu stia ce e aia! HELP crying

| eucumine010 a răspuns (pentru TeamLana):

Da acum am vazut si eu. Sunt 10, dar doar unul este in Sighisoare, restul sunt pe langa oras.

| TeamLana explică (pentru eucumine010):

Mda... waiting. Alte ideei de unde pot cumpara?batting eyelashes

| TeamLana explică:

Eucumine010 nu sunt 10! e 1 si acolo nu se vine asa ceva happy Pe ZebraPay, am cautat, scrie ca exista, dar nu e! Romanii astia. :/
Altceva?batting eyelashes