| rydian a întrebat:

Stie cineva de unde pot cumpara roblox giftcard pentru robux din Craiova?

3 răspunsuri:
| IamGood a răspuns:

Eu nu stiu dar stiu cum pot primi robux gratis dar putini prin https://oprewards.com/r/428654

| AlinaInimaDeLeu a răspuns:

Da.Trebuie sa scrie emag.ro si scrii acolo roblox card si iti arata acolo 2 carduri iti alegi faci comanda si iti trimite eu am 243.965 de robux

| Twizzy00 a răspuns (pentru AlinaInimaDeLeu):

Man imi poti da si mie niste robux pls ca se flexeaza prea multi si vr sa imi iau si eu peturi pe adopt me pls doar 1500.