| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva de unde pot lua grand theft auto v? Daca stiti spuneti-mi va rog mult!

3 răspunsuri:
| IoNuTz96 a răspuns:

GTA 5 exista doar in vatianta de PS sau XBOX. Varianta pentru PC va aparea doar pe 24 martie 2015 si va fi la un pret destul de scump in magazine. Variante de tor.rent vei putea gasi abia peste cateva luni de la lansare si va trebui sa ai si un PC bun ca sa il rulezi. Bafta!

| VladyXR a răspuns (pentru IoNuTz96):

Care prost ti-a zis ca va fi scump?
39.99 $ easy for me./ deja am dat pre-comanda

| IoNuTz96 a răspuns (pentru VladyXR):

Daca tu ai banii aia... n-ai decat sa-i dai. Eu nu bag bani in jocuri pentru ca nu-s prost ca altii. In primul rand, noi romanii avem slarii mici. Unii casitga pe luna jumate din cat costa jocul asta. Asa ca gandeste inainte sa vorbesti. Poparele din occident isi permit, insa majoritatea dintre noi, in momentul de fata nu. Daca ar fi salariile mari probabil ca ne-am pemite si noi mai multe.