| tigrul8 a întrebat:

Stie cineva jocuri online ca grepolis, triburile, 4story, jocuri medievale sau cu masini care necesita cont

5 răspunsuri:
| hiperkevin a răspuns:

Incearca darkorbit, deepolis, s4league,farmerama,xblaster,pandanda

| whattt a răspuns:

Ferma vesela, metin2, empire

| Rambokay a răspuns:

Cu masini este NFS World. E pe nivele sa cresti si e super tare. Din ce in ce cresti mai mult cu atat iei masini mai smechere. Eu am nivel 25. BAFTA!

| dragosel1 a răspuns:

Metin 2 gx metin 2 tim metin2 united lineage2 legue of legend(lol) dar ultimele 2 ocupa mult deci sa ai calc bun la mine mere decat lineage 2 si amblele ultimele sunt in engleza