| georgeggg a întrebat:

Stie cineva jocuri pc care sa nu implice shooting... gen assassin's creed sau prince of persia, nu mmo sau mmorpg, vreau ceva gen single player aventure sau racing. Sunt destul de sigur ca pot sa rulez orce joc in prezent, dar nu inseamna ca nu puteti sa imi dati o sugestie de joc mai vechi... sunt deschis la orce. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| jozsef10 a răspuns:

Ai putea incerca Devil May Cry,unul din jocuril Need for Speed, unul dintre jocurile Tomb Raider, Thief, Mount and Blade(care e mai mult un fel de rpg), Prototype 2! Cam astea ar fi sugetiile mele! big grin

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Skyrim. cand vine vorba de aventura asta e nr 1, daca iti place in ce "timp" e, desigur.

Răspuns utilizator avertizat