| W3ZzoRe a întrebat:

Stie Cineva Niste Coduri e Bonus Pe Farmerama Dau Funda tongue

2 răspunsuri:
| OoOAlexandruOoO a răspuns:

Sfatul meu nu mai urmari tot felul de site-uri.Intra pe Farmerama, apoi pe forum si la sectinea Anunturi oficiale vei gasit un subiect numit Coduri bonus si acolo oricand va aparea un cod nou va fi postat acolo

| MasterStefan a răspuns:

Uite aici: http://farmeramageek.blogspot.com/p/bonus-codes.html
Urmărește site-ul asta.Aici scrie fiecare cod bonus când apare.
Si le spune și pe cele care nu mai merg.Sa vezi ce ai pierdut. :))