| andrei98a a întrebat:

Stie cineva niste jocuri online(dar sa fie si tari)

Răspuns Câştigător
| DDD1 a răspuns:

Metin2, world of warcraft, si vezi poate mai gasesti pe aici ceva ce ti-ar placec http://www.youtube.com/watch?v=Ccw9pNa9M9Y

4 răspunsuri:
| vlad_5833 a răspuns:

E bine ce au spus ceilalti mai devreme dar daca vrei un joc online tare fara sa fie nevoie sa il instalezi incearca gladiatus
uite link
http://s11.gladiatus.ro/game/c.php?uid=19820

intri pe el si dai in dreapta la inregistrare, mai departe te descurci. succes >D

| Kissy123 a răspuns:

Pai.

jocuri woow

pufulete[asta scrii la google si dai la primul randwinking ]

jocuri copiilaughing

jocuri indemanarehee hee

pls fundapuppy dog eyes

| NicolasGabriel a răspuns:

Incerca counter, metin2 si 4story.

| KillerATN a răspuns:

World OF Warcraft, Seria CALL OF DUTY ( alea mai bune adica COD:Modern Warfare 1 si 2, COD:World At War si Black ops ) Minecraft (nu te lua ca grafica e praf, gameplayul e bun) CrossFire, Crysis 2, Seria PRINCE OF PERSIA, Assasin Creed, Torchlight, WARCRAFT 3 FRONZEN THRONE... Sper sa iti placa.