| giliman a întrebat:

Stie cineva niste jocuri smchere care vor fi reduse la Summer Sale pe Steam ( sub 20 -15 euro). MERSI ( dau funda ).

2 răspunsuri:
| Razvaty a răspuns:

Salut.Jocurile care momentan sunt 15-20 euro si sunt smechere:Rocket League si Cs-Go la summer sale vor fi cam jumate sau un pic mai mult de jumate.Anul trecut asa a fost acum nimeni nu poate prezice dar jocurile acestea au fost la summer sale in ultimi 2 ani.

| giliman explică (pentru Razvaty):

1. Scuze pe greseala pe care am facut-o in raspuns
2. Mersi ( eu am CS:GO, ma refeream la ceva de genu H1Z1, Rust etc)