| bogdy2013 a întrebat:

Stie cineva niste jocuri tari online inafa de metine... Funda celui care zice cele mai multe!

Răspuns Câştigător
| denispatrik a răspuns:

World of Warcraft [WoW], League of Legends [LoL], Battle of the Immortals, Shaiya, Perfect World,Runes of Magic, Seven Souls Online, Silkroad, Dekaron, Storm online ...cam atat am jucat si mi-a placut

4 răspunsuri:
| DimLight a răspuns:

Battlefield free 4 play; eve online?(dar e trial 14 zile)

| CezicideRobert a răspuns:

Daca te tine pc u ia ti C9 si no sa te plictisesti sau joacate jocuri din battleon : Adventure quest sau Adventure quest worlds.Un alt joc frumos este blood rayne 2 desi este vechi e foarte tare sau incearca jocul cu ferma de pe FBhappy este destul de frumos

| bogdy2013 explică:

Daca se poate si jocuri cu magii sau vrajibig grinbig grinbig grin:X*

| BubulinaBubu a răspuns:

IMVU,4story,AION,NosTale,Wizard101,AirRivals si cam ata, Funda! pls:3