| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva servere de Metin GM Mode?

3 răspunsuri:
| Dark13 a răspuns:

EnergyMetin2-http://energymetin2.com/ CEL MAI tare e mai fain ca orietanal daca o sa til descarci o sa ai probleme cu clientu;) nu o sa poti intra in el e mai complicat

| mankill a răspuns:

Buna! Deci servere de metin gm mode nu stiu si eu am cautat foarte mult dar ti-as recomanda metin2 oriental are rate mari kinguri la magazine cu 0 yang orice etc. E super.Ar mai fi si metin2 hammer dar este lag. daca vrei sa stii alte servere dar nu gm mode anuntama si-ti dau o groaza. Bafta

| Simon_Darius_1999 a răspuns:

Metin2yoneys si hammer da hammer are lag