| AlexAlexO10 a întrebat:

Stie cineva site uri similare cu gamehag/gamekit? Dar similare sa fie. Multumesc!

1 răspuns:
| Jurasim a răspuns:

Din ce am vazut din cele 2 site-uri enumerate mai sus, am inteles ca te poti juca jocuri si sa completezi quest-uri in urma carora primesti oarecare puncte pe care le dai la schimb pentru diferite recompense; ceva asemanator ar fi si site-ul/platforma celor de la ubisoft, uplay, unde te joci, completezi diferite challenge-uri, aduni puncte cu care deblochezi diferite recompense in jocu aferent ori le schimbi pentru un cupon de 20% reducere pentru urmatorul joc achizitionat. Nu este foarte complex ca cele 2 de mai sus, dar merge...