| GRYM2 a întrebat:

Stie cineva un bot bun pe Discord care deruleaza filme cu subtitrare sau daca dau eu link-ul unui site unde pot sa iau filmu crak si sa il pun cu subtitrare pe scurt eu vr un bot de filme care sa le dea si cu subtitrare

Răspuns Câştigător
| AlaSwek a răspuns:

Salutare.
Imi pare rau sa iti spun, dar nu există asemena bot pentru derularea filmului sau pentru filme crackuite. În primul rând, aceștia evita cu mult putință crackuirea, astfel încât să nu existe probleme ajungând în momentul să desființeze primind reclamații de la utilizatori.
Dacă dorești să vezi un film cu prietenii, iti recomand sa oferi partajare ecranului, iar de acolo puteti vedea împreună un film.
Sunt site uri web, ce ofera utilizatorului permisiunea de a vedea filme complet gratuite cu subtitrare printr o singură căutare,, filme online subtitrate " sau chiar,, film x subtitrat in română online ". Succes!