| robytiger a întrebat:

Stie cineva un loc de unde pot cumpara paysafecard in Sibiu?

1 răspuns:
| GinKo1452Teo a răspuns:

Cred ca ai putea schimbi banii intr-un zebra-pay. Este un automat mare(cred ca sunt si in mall-uri) cu model de zebra. Are mai multe optiuni, dar e si un buton cu pay-safe. Iti transforma banii intr-un bon. Pe bon e un cod pe care il pui pe site-ul pe care vrei tu. Eu am incercat cu LOL si a mers perfect. Doar ai grija sa nu pierzi hartiuta!winking