| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva de unde pot cumpara paysafecard din tg-jiu? si pot cumpara daca nu am 18 ani?

3 răspunsuri:
| Gaby33 a răspuns:

Cred ca da. Poti intra in magazinele alimentare pe care vezi semnul galben PayPoint. Poti cauta aici ce magazine sunt in tg-jiu: http://ro-ro.paypoint.com/localizare-comerciant

| Adita_Trocan_1997 a răspuns:

Nu conteaza varsta... este la succes in Diana, in mall cum intri faci stanga, in piata mica peste drum de biserică, etc. Add Facebook Trocan Adrian