| matrix100 a întrebat:

Stie cineva un program pe calculator bun sau cel mai bun de schimbat vocea in voce de femeie, de copil, etc care sa se poate folosi in alte programe de pe calculator gen skype, si altele. Deci mie imi trebuie ca schimbarea de voce sa se faca instantaneu intr-un program de comunicare online pe care il folosesc. Nu mi trebuie sa inregistreze si pe urma sa faca translatia la alta voce. Multumesc

1 răspuns:
| iMihai98 a răspuns:

Salut!
Poti incerca Clownfish Voice Changer sau daca castile au un software dedicat il poti incerca pe acela si poti vedea daca au aceste "modificari" anumite branduri de casti au, anumite nu (acelasi lucru se aplica si la microfoane dedicate)