| ๓єlเเ a întrebat:

stie cineva un program cu care pot sa filmez in calculator si sa se inregistreze vocea. cum ar fi cam studio. daca cumva si cam studio are un program de inregistrat si vocea...sa imi spuneti...multumesc.(sper ca intelegeti)

2 răspunsuri:
| Ana_8420 a răspuns:

Hypercam 2 :

http://download.cnet.com/HyperCam/3000-13633_4-10004511.html

Cu asta filmezi, dar exista si optiunea "Record Sound".

Bafta;)!

| ionutt a răspuns:

Descarca Fraps pentru filmat, iar ca sa poti inregistra clar sunete ar fi bine sa ai microfon atasat, pentru a calibra microfonul intri in optiunile Fraps-ului. alt program mai bun nu cred ca exista.