| apollodiald14 a întrebat:

Stie cineva un server de SAMP romanesc mai real life, gen sa aiba o economie mica. Plyeri on in jur de 40-100. Ceva asemanator cu B-zone. Dau funda, multumesc anticipat!

1 răspuns:
| RainbowD a răspuns:

Blue.Bugged.ro Red, Yellow, sau Green
Pe vremea cand jucam, acu 3 ani aveau 2 servere. Acum au 4. Sunt zilnic online cel putin 800 playeri din 1000 pe fiecare server. Ii foarte real life, trebuie sa muncesti sa faci bani, poti intra in factiuni ca politia, paramedici, taximetristi, reporteri instructori de avion/barci/arme, FBI si multe altele. Daca omori pe careva primesti wanted, daca jefuiesti banca vine politia dupa tine, ii chiar misto. Eu ti-as recomanda Blue.bugged.ro eu le el am inceput.