| raul25raul a întrebat:

Stie cineva un server tare de samp? Inafara de rss pronion gfzone b-zone/ fundabig grin

4 răspunsuri:
| RedDx a răspuns:

Normal, incearca asta:Star-Gaming
rpg.star-gaming.ro:7777
http://forum.star-gaming.ro/

| Alexo_Alexutzu_1998 a răspuns:

Site cine vreun hak de metin 2 ro care merge

| PsychoScream a răspuns:

Da-mi add la idu de mess laysstyle ca iti dau eu cel mai tare svwinking

| Vlădut_Florin_1996 a răspuns:

Salutare.Am venit aici cu scopul de a promova si popula cat mai mult comunitatea [url]www.prounion.ro[/url]
Aceasta este o comunitate de sa-mp si CS dar si cu mici topicuri dedicate altor jocuri precum Minecraft, Worl of Tanks, Call of Duty, World of Warcraft si desigur League of Legends.

Server-ul de sa-mp este mod RPG.In aceasta perioada, server-ul ajunge la circa 70-80 de playeri insa in trecut am ajuns la recordul de 170 de playeri.Din toamna vor fi cel putin 100 de playeri constant(etc, etc).
Asadar, harta server-ului este usor modificata.Au fost adaugate tot felul de obiecte pentru design dar au si fost scoase unele cladiri(ceea ce nu cred ca s-a mai facut pe vreun alt server din Romania) in zona LSPD respectiv primariei.
Acesta este IP-ul server-ului: [b]193.39.119.220:7777[/b]

[color=red][/color]Garantez ca nu ve-ti regreta alegerea facuta.Succes![size=24][/size]

[img]http://aleck.in/images/29249788697210328521.jpg[/img][/img][/b][/url]