| Bububoss a întrebat:

Stiie cinve servare de 4Story private cum ar fi 4Story Nexon sau 4Story EG dar sa aiba si playeri sa nu fie gol. Dau funda la care da servar bun!

5 răspunsuri:
| Diaconu_Gabriel_1997 a răspuns:

Add bogalberto:yahoo.com pentru alte servere

| Bububoss explică (pentru Diaconu_Gabriel_1997):

Da nu poti sa imi spui un servar asa fara mess

| StarKIonutZ a răspuns:

Salut! Aceste 2 servere sunt singurele servere de 4story privat! Eu iti recomand sa joci pe 4story.ro eu am jucat cam 1 saptamana. Aveam un magician de lvl 27 si jucam cam 3 ore pe zi! Dupa mine magicianu e foarte bun dar daca esti incapator poti lua evocatorul sau razboiniculbig grinFunda?

| Bububoss explică (pentru StarKIonutZ):

Eu joc 4story de vreau 3 ani deci am pe ro un cont de 37 evo si un arcas de 25 pe en varianta in engleza am un arcas de 34 pe eg nu mi-a placut ca eram sg pe servar si pe nexon am arcas de 95 cu toata armura craft + 18 si arbaleta craft + 20 si arme craft + 16 deci nu sunt incepator dar vreau si alte servare

| Bububoss explică (pentru StarKIonutZ):

Eu am jucat4story de 3 ani si pe ro si pe en si pe eg si pe nexoan dar cel mai milt am jucat pe ro si pe nexoan pe nexoan am un arcas de lvl 95 cu toata armura si sabiile + 18 si cu arbaleta +20 si mai am un preot de 90 cu toata armura si armele craft + 18 deci nu sunt incepator