| vLd a întrebat:

Stiti ca la San Andreas ai acolo banii, si cand intrii undeva iti arata jos in dreapta etc... am vazut la multi playeri CARE CHESTIILE ALEA ARATAU IN TOATE FELURILE cum pot sa imi pun si eu? Sau cum se numesc toate alea?

Exemplu : http://postimage.org/image/bd7bww7np/

2 răspunsuri:
| cosmiiiIn a răspuns:

Apesi tab iti arata cat da foame iti e respect energie tot funda

| vLd explică (pentru cosmiiiIn):

Tu esti nab sau dor batut in cap tu vezi ce am intrebat eu? Doar ca sa ai raspunsuri? Lasa-te de slujba de a trai frate!