| ZetZ a întrebat:

Stiti ceva server de metin cu moduri? in afara de metin2steel, hammer, Sony. Sau cu iteme site mai "GM mode".

3 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Salut! scuze de deranj. as vrea sa joc si eu metin.nu am mai jucat demult.defapt o faceam pe la 10 ani, acum am 16... ma poti ajuta? daca da, pun o intrebare speciala pentru asta, imi copiezi raspunsul de aici acolo si te rasplatesc cu o funda. vreau sa stiu de unde il pot descarca si cum imi mai fac contul! te rog mult! am auzit ca s-a schimbat mult de atunci, sper ca e mai fain! Imi pare rau ca nu te pot ajuta in privinta asta da cine stie...Multumesc anticipat!

| ZetZ explică (pentru Donsavas):

Depinde ce server cauti sa joci, ce mod preferi, oficialul nu mai are rost, o sa fii singur in toata mapa... e pustiu. Mai multi playeri au unele private decat oficialul, lasa-mi un raspuns cu ce cauti si iti pot da toate detaliile.

| Donsavas a răspuns (pentru ZetZ):

Eu nu mai stiu cum este jocul....nici atunci nu prea aveam habar. eram pe Romania, asta stiu sigur laughing))