| CosminComan75 a întrebat:

Stiti cumva de ce nu imi merge need for speed most wanted 2012 imi da eroarea asta: the program can't start because D3DCOMPILER_43.dll is missing from your computer. Try reinstaling the program to fix this problem? MULTUMESC! Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| MilkyWAY3027 a răspuns:

Pai iti scrie clar ce problema are :) iti lipseste fisierul dll-ul (Dynamic Link Library) D3DCOMPILER_43.dll Uite aici ce trebuie sa faci https://www.youtube.com/watch?v=OyM2tlSnjaI