| TheRealUnknown a întrebat:

Stiti cumva de un magazin second hand de electronice? Eu nu vreau sa cumpar ci sa vand o consola (un PSP slim cu accesorii, card SD si destul de multe jocuri, i stare foarte buna).
*Preferabil este ca magazinul sa fie in Bucuresti, dar daca stiti unul va rog sa imi spuneti (adresa precum si ceva detalii)

1 răspuns:
| iamSeBy a răspuns:

Cred ca cel mai bine e sa il bagi pe internet pe unul sau mai multe site-uri gen Okazii.ro Cred ca e mai rentabil asa, sunt clienti din toata tara.