| Mikelele a întrebat:

M-am gandit, si am hotarat sa imi iau un ipod touch de 8gb.As vrea sa fie versiunea 2g sau 3g, si nu stiu de unde pot sa il cumpar cat mai ieftin...NU vreau second hand si preferabil intr-un magazin in care il pot vedea in realitate nu sa il comand.Sunt din bucuresti.

1 răspuns:
| Alex_2741 a răspuns:

Salut. Ai incercat si tu Carrefour, Metro, Un mall ceva? thinking Germanos Vodafone? incearca la astea sigur il gasesti si de ieftin nu stiu sigur thinking incearca la Carrefour poate acolo