| delyanebunatika a întrebat:

Stiti cumva jocuri cu animale virtuale? cu cont Cele mai multe jocuri primesc funda

3 răspunsuri:
| Smile2BHappy a răspuns:

E un joc asemanator cu pokemon, sau cum se scrie. Pe kongregate (site) dai la search jocul Outernauts. Vezi daca farm frenzy este cu cont.

| Victor7boy a răspuns:

Farm Frenzy,farmerama,Big farm, Zoo mumba, pokemon, gladiatus, bitefight.

| Ada78 a răspuns:

Jcc (jocuri cu cai), Caine virtual.ro,Foopets.ro sunt singurele jocuri cu animale virtuale pe care le cunosc.