| XchokockX a întrebat:

Stiti jocuri cu animale virtuale la care iti poti face cont? fundA

17 răspunsuri:
| lucian a răspuns:

Farmerama.ro

| kitty_9669 a răspuns:

Www.tamagochi.com sau ww.webkinz.com

| stefan_5038 a răspuns:

Iti zic ce jocuri cu animale joc eu farmerama.ro sau zoomubma.ro

| cateluuus a răspuns:

Animal jam.

| FlAiser a răspuns:

Spore

| AcadeaAnonima a răspuns:

Poti sa incerci jocuri-cu-cai
E destul de virtual,fara bani, cu cont, si trebuie sa iti iei un cal sal ingrijesti.E super!
Daca iti faci cont cautama pe joc.Ma cheama _DeniDeni_

| foxyteo a răspuns:

Howrse

| karinutzaloveyou a răspuns:

Stiu eu si nu trebuie sa platesti nimic. www.cainevirtual.ro eu am cont si imi place mult.

| OanaMaria_9449 a răspuns:

Foo pets, dar trebuie sa platesti. dar daca ai grija de animale timp de 30 de zile primesti unul gratis.eu sunt abia la a 3 a zi happy

| foxyteo a răspuns (pentru OanaMaria_9449):

Sigur nu te inseli? Bine...eu sunt de abia la a 5-a zi dar cum?/? Dupa 30 de zile la rand poti sa te joci fara sa platesti?

| Elyyiela a răspuns:

My free zoo, farmerama, zoomumba.

| dya_3095 a răspuns:

Caine virtual este numai cu catei

| XxStefyxX a răspuns:

Howrse sau My Horse Club (dar trebuie sa ai JavaScript)

| costina22 a răspuns:

E tare jocul