| tanya136 a întrebat:

Stiti cumva un antivirus bun si gratis? Dau funda! happy

2 răspunsuri:
| drogh a răspuns:

Microsoft Security Essentials mie mi-a fost cel mai bun prieten care oprea toti virusii.
Site de unde poti sa-l descarci gratis: http://windows.microsoft.com/ro-ro/windows/security-essentials-download
Dupa aceea, daca vrei sa scanezi calculatorul, este in partea dreapta,,Rapid'';,,Complet'';,,Particularizare'' si dai pe ceea ce-ti convine. Iar de este un,,inamic'' ti-l detecteaza.

Sigur, mai sunt si altele gen: AVG, Avast, Bidefender, Nod32, etc.

| Ivys a răspuns:

Avast e chiar ok.