| Cosmin162749 a întrebat:

Sal TPU stiti vreun antivirus gratis, bun care sa si mearga?

9 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Cautama in privat si iti voi da un antiv licentiat bun

| Aesir a răspuns:

Pai sa stii ca multe antivirusuri de pe piata celor cunoscute au si varianta gratis, eu inainte foloseam avg. Nu iti trebuie neaparat un antivirus bun, trebuie doar sa fii atent pe ce pagini intri, ce downloadezi in pcu tau, asta e parerea mea. Eu unul am citit pe net ca ar fi bune asa: nod 32, kaspersky, avira, avast

| vladmR a răspuns:

Avg

| freakazoid a răspuns:

AVIRA de pe avira.com

| Begnun7459 a răspuns:

Http://windows.microsoft.com/en-US/windows/products/security-essentials este cel mai bun il folosesc si este foarte bun mai bun ca biddefender nod32 avira etc.

| Smartulet a răspuns:

Daca vrei sa scapi de virusi, adware, malware, toolbar-uri care nu se dezinstaleaza, curatare browsere si registri... iti recomand YAC antivirus, eu il folosesc de aproape 1 an de zile si nu mai am probleme cu virusii.
Partea buna la YAC este ca e 100% gratis, nu trebuie cumparat si nu expira.
Daca te hotarasti sa il incerci il poti descarca de aici http://goo.gl/G8orkA

Succes!

| XtremeRules a răspuns:

Da.mi id.ul tau si iti voi trimite o invitatie pe un site private si acolo vei gasi antivirus gratis cu tot cu licenta.