| skilet a întrebat:

Stiti cumva un metin2 care sa aiba un NPC care sa te transforme in mobi cu coduri?

Răspuns Câştigător
| gabytzu_5059 a răspuns:

Iti fac eu server de metin2 dar ai 2 gb rami?

| skilet explică (pentru gabytzu_5059):

DA fami dar nu am 2 GB ram nu il poti face pe calculatoru tau? Adaugama la messu tau stefanionut_ineu

3 răspunsuri:
| CGDclau a răspuns:

Mha eu nu cred ca ai vreo sansa sa gasesti un astfel de metin ca ori o sa fie inchis ori no sa mearga sa te inregistrezi ori o sa mearga 1/24 asa ca mai bine cauti un metin mai normal pe youtube ca gasesti acolo clip cu link intr-o zi daca cauti gasesti un metin care sal joci o vreme

| xCretzux a răspuns:

Uitati un metin2 superbig grin poti sa te transformi in ce vrei trebuie codu si te-ai transformat rockstarmt2.servegame.com dati-l mai departe si cine stie codul de transformare dragon negru adaugati id rocknroll_dacy