| Lov3Ang3ls a întrebat:

Stiti de unde pot descarca world of warcraft pe gratis? Si daca da datim saitu mai imi spuneti ce trebuie sa mai descarc, imi spuneti de joc si gata! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Th3Unknown a răspuns:

Se vede ca nici nu ai deschis link-ul pentru ca nu crezi ca in 15 min se poate.Acest WoW e Cataclysm. Poate din acest motiv nu iti convine dar tu nu ai specificat de fel de WoW.Si apropo macar da funda cand promoti ca dai.

5 răspunsuri:
| Th3Unknown a răspuns:

Http://forum.astralwow.info/forum/viewtopic.php?f=40&t=9786
De aici ai WoW doar in 15min +server. Fara gluma si daca sv nu vrei faci separat doar instalarea.Nu uita sa dai funda!

| Dariamadalina a răspuns (pentru Th3Unknown):

Nu mi-a mers pe sssssssssssssssssssssssssssssite-ul tau

| Th3Unknown a răspuns (pentru Th3Unknown):

Se vede ca nici nu ai deschis link-ul pentru ca nu crezi ca in 15 min se poate.Acest WoW e Cataclysm. Poate din acest motiv nu iti convine dar tu nu ai specificat de fel de WoW.Si apropo macar da funda cand promoti ca dai.

| Th3Unknown a răspuns:

SCuza-ma ca am fost mai rautacios nu am vazut ca esti fata... daca nu oricum sry

| x0x0girlm3 a răspuns:

Buna! nu se da pe gratis dar sunt niste demo-uri limitate foarte ieftine in magazin si pret circa 2 euro in magazine. fundawinking daca ti-am fost de ajutor