| Valisha18 a întrebat:

Stiti de unde pot downloada jocul "Amnesia- The dark descent?

Răspuns Câştigător
| George_Ghirca_1988 a răspuns:

Serus.- as sugera sa cauti pe internet am vrut sa ti trimit un link, dar se pare ca regulamentul siteului nu ma lasa sa sa fac acest lucru (postarile care instiga la acte ilegale (ex: piraterie, consum de substante interzise, furt etc)

2 răspunsuri:
| AnDrEios a răspuns:

Uite ai aici un tutorial http://www.youtube.com/watch?v=GoIy_N-DE x4

| Valisha18 explică (pentru AnDrEios):

Videoclipul nu exista, si de jucat stiu cum se joaca. Am nevoie doar de link-ul de unde sa downloadez jocul